_APM0215

Вимагаємо від уряду негайно внести Проект бюджетної резолюції

12:14 02.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Кабінет Міністрів негайно внести до Верховної Ради України Проект бюджетної резолюції, який має стати основою стратегії фінансово-економічної політики на наступний 2019 рік.

«Ще 1 квітня уряд мав внести до Верховної Ради України Проект бюджетної резолюції. І тому я закликаю всіх лідерів парламентських фракцій звернутись до уряду із закликом вчасно подати відповідний Проект бюджетної резолюції, що є концентрованою фінансовою політикою на наступний рік», – сказала Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, парламент не повинен бути маріонеткою в руках «безглуздої виконавчої влади і президента України», а повинен спільними зусиллями ухвалити стратегію на наступний рік життя країни.

«Нам потрібно всім включитися, щоб не просто критикувати, а щоб одноголосно прийняти стратегію на наступний рік життя країни – наведення залізного порядку в державі», – наголосила парламентарій.

За словами Юлії Тимошенко, парламент також зобов’язаний затверджувати основи і засади грошово-кредитної політики, а тому повинен стати ініціатором розробки відповідної грошово-кредитної політики.

«Прошу парламент негайно стати ініціатором розробки нової грошово-кредитної політики. Якщо уряд не подасть відповідний Проект бюджетної резолюції, то фракція «Батьківщина» до кінця тижня внесе свій Проект бюджетної резолюції з новою концепцією фінансово-економічного життя країни», – завершила вона.