_APM6572

Вимагаємо відповідальності голови НБУ Валерії Гонтаревої

12:50 10.04.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що заява голови НБУ Валерії Гонтаревої про відставку є спробою втекти від відповідальності через проваджену неї недолугу політику, а тому команда політичної Партії «Батьківщина» вимагає розглянути постанову №5477 щодо створення ТСК, і провести розслідування діяльності голови НБУ Валерії Гонтаревої, в наслідок якої українська банківська і фінансова системи були вщент зруйновані.

«Валерія Гонтарева повинна не лише піти, а вона повинна відповідати за те, що зруйнувала Україну через фінансову політику, падання курсу гривні і ліквідацію українських банків», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів комітетів Верховної Ради України.

За словами політика, після заяви про відставку Валерія Гонтарева здійснить «спробу виїхати закордон і прилаштуватись у тих структурах, які користувались нею, коли вона руйнувала українську державу і знищувала банківську систему». А тому, «Батьківщина» вимагає невідкладно розглянути постанову створення ТСК щодо дослідження корупційної діяльності Валерії Гонтаревої.

«Ми вимагаємо, а щоб була проголосована постанова «Батьківщини» №5477 про створення ТСК щодо дослідження корупційної діяльності Валерії Гонтаревої», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко нагадала, що Партія ВО «Батьківщина» виступала проти того, щоб Валерія Гонтарева очолила Національний банк України.