_APM0394

Вимагаємо зупинити «чорну приватизацію» української ГТС

12:56 26.02.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що чинна влада на чолі із президентом Петром Порошенком готує до незаконної приватизації українську газотранспортну систему і газовидобувну компанію ПАТ «УкрГазВидобування».

«Через два лобістських законопроекти, які внесені до порядку денного роботи Верховної Ради України, починається тіньовий корумпований процес чорної приватизації української ГТС, а також ПАТ «УкрГазВидобування», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу після завершення Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, йдеться про стратегічні об’єкти державної власності, «вартістю у сотні мільярди доларів, які у закритому і приватному режимі готуються до приватизації». Саме тому парламентарій звернулась до найвищого керівництва країни із тим, щоб такий ганебний процес було зупинено, інакше команда «Батьківщина» буде звертатись із відповідними заявами до правоохоронних органів.

«Попереджаю вас, пане президенте, і вашого маріонеткового керівника НАК «Нафтогаз Україна»: якщо це відбудеться, ми будемо звертатись щодо ГПУ і НАБУ щодо порушення корупційних справ щодо таких відповідних корупційних оборудок», – наголосила вона.

«Приберіть ваші брудні від корупції руки від ГТС і від «УкрГазВидобування», де видобувається весь український природний газ», – додала вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що порядок денний роботи Верховної Ради України на поточний сесійний тиждень нашпигований низкою інших корупційних лобістських законопроектів.

«Ці законопроекти Порошенко через маріонеткових депутатів і Погоджувальну раду протягує до порядку денного Верховної Ради, і вони намагаються отримати з цього нові преференції», – обурено наголосила парламентарій.