_APM1240

Вимагаємо звільнити Гройсмана і Гонтареву за провальну політику

13:21 13.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція у повному складі у вівторок, на початку пленарного дня, звернеться до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою зареєструвати Проект постанови про звільнення голови уряду Володимира Гройсмана, а також негайно розглянути постанову про звільнення голови НБУ Валерії Гонтаревої.

«Ми вимагаємо зареєструвати Проект постанови про звільнення голови уряду Володимира Гройсмана і розглянути постанову про звільнення голови НБУ Валерії Гонтаревої. Тому що ці люди разом із президентом України Петром Порошенко знищують нашу країну і людей, які не в стані жити і утримувати родинні фінансові баланси», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

Політик нагадала, що Секретаріат Верховної Ради за вказівкою спікера Андрія Парубія відмовляється реєструвати відповідний Проект постанови.

«Вперше за весь час роботи парламенту голова Верховної Ради прямо заборонив апарату Верховної Ради реєструвати Проект постанови про звільнення Гройсмана із займаної посади», – обурилась вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що фракція «Батьківщина» і нині ініціює розгляд відповідного питання, і тому «завтра вся фракція «Батьківщина» у повному складі піде до Андрія Парубія і нагадає йому, що він так само як і наша команда стояв на Першій і Другій революціях».

«Адже те, що зараз Парубій робить у парламенті – це його робота проти України», – сказала політик.

Лідер фракції «Батьківщина» також додала, що за провальну роботу Кабінету Міністрів України і фінансову-економічну ситуацію високопосадовці повинні понести відповідати.

«Хай візьмуть відповідальність за роботу Гройсмана ті, хто хоче поділяти цю політику, і які хочуть продовжувати цю нищівну стратегію для України», – підсумувала вона.