_APM3953

Вимагаємо звіту високопосадовців щодо розвалу країни, та не знищувати опозицію

12:48 08.06.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщини» запросила на засідання фракції українських високопосадовців, зокрема президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і його міністрів для надання публічного звіту щодо злиденного соціально-економічного становища українців, та щодо низки рішень, що передували і фактично призвели до війни на Сході України.

«Сьогодні на засіданні фракції «Батьківщина» ми ухвалили рішення запросити президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, їх корумпованих міністрів на засідання фракції і звітувати – чому вони заробляють на війні і не припиняють її, чому відбувається торгівля із окупантами, чому Порошенко підтримав Харківські угоди щодо продовження базування Чорноморського флоту Російської Федерації в Криму», – перерахувала Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді України, відповідаючи на питання журналістів.

Політик також зауважила, що фракція «Батьківщина» вимагає звіту від українських високопосадовців «за розвал країни, за сьогоднішнє економічне знищення українських родин».

«Якщо вони мають совість, хай звітують перед Україною і «Батьківщиною», – закликала політик.

Парламентарій також обурилась тим фактом, що Комітет із національної безпеки і оборони на чолі із паном Пашинським вимагають від неї звітувати щодо підписаних газових угод у 2009 році, при цьому «влаштували шоу у прямому ефірі, де обвинувачували у національній зраді». Проте, за словами політика, такі звіти у Комітеті не мають сенсу.

«Ми не збираємося ходити на тіньові кулуарні збори, які проводить «Блок Петра Порошенко» і «Народного фронту». Це не Комітет Верховної Ради із національної безпеки і оборони, це інструмент Порошенко для знищення політичних опонентів і для продовження війни»,- наголосила Юлія Тимошенко.