_APM4987

Вимагаю негайної відставки міністра Реви з посади

10:26 30.04.2019

Днями міністр соціальної політики Рева, в інтерв’ю ВВС, назвав жителів так званих «ЛДНР» – «мерзотою», згодом непереконливо намагаючись вдавати, що журналісти його невірно зрозуміли.

Є такий різновид можновладної недорікуватості та невігластва, що за певних умов перетворюється на загрозу державним інтересам. І це саме той випадок. Бо висловлювання міністра – це вже не особиста дурість, а позиція офіційної урядової структури. Структури, що за своїми повноваженнями покликана захищати громадян України та дбати про їхні інтереси.

Згаданий міністр і раніше відзначився різноманітними розмовними «перлами», але його останні оцінки переходять будь-які моральні межі. У народі кажуть: «Що в тверезого на умі, те в п’яного на язиці». У цьому випадку: те, що на умі у влади, – на язиці у Реви.

Я хочу нагадати, що ця влада, дні якої добігають кінця, бездарно втратила довіру громадян та програла нещодавні вибори. Зокрема й через таку політику, яку сповідує згаданий міністр – політику свідомого розколу українського суспільства.

І замість того, щоб сьогодні мовчати та каятися, вони продовжують розколювати країну, ділити людей на сорти, вносити розбрат і ненависть. Це вже не «обмовка», це злочин проти Української держави, за який треба карати.

Я хочу нагадати горе-міністру та владі загалом, що в так званих «ЛДНР» живуть насамперед ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, які стали заручниками і полоненими у власному домі. Вони потребують нашого захисту, нашої допомоги, нашого розуміння. Вони часом обдурені, введені в оману, але вони – українці! І це той імператив, від якого ми не можемо відступати ні на крок!
Якщо ми хочемо повернути Донбас та Крим, то маємо насамперед думати про людей, які там живуть. Бо Україна – це не просто територія на карті, як написано на рекламних бордах безпосереднього керівника міністра Реви, прем’єр-міністра Гройсмана. Україна – це українці, з їхніми проблемами, негараздами, болем та благаннями про допомогу.

Я вимагаю негайної відставки міністра Реви з посади. Уряд має офіційно вибачитися перед всіма українцями, а правоохоронці – адекватно реагувати на подібні висловлювання.

Юлія Тимошенко