Yulia Tymoshenko

Вимагаю зупинити політичні репресії проти наших партійців!

09:35 21.12.2018

Якщо хтось думає, що політичні репресії як явище в Україні зникли – він, на жаль, глибоко помиляється.

За три дні до місцевих виборів я отримала дуже тривожний сигнал з Черкаської області.

У п’ятницю обласний прокурор планує вручити підозри керівнику обласного виборчого штабу «Батьківщини» Юрію Тренкіну, голові обласної «Батьківщини молодої» Євгену Щербині, партійцю Сергію Коломійцю. Підозри вже підготовлені і підписані. За надуманими, юридично нікчемними підставами влада планує позбавити волі керівництво обласної партійної організації.

Раніше так само безпідставно ще 4 підозри було вручено голові Черкаської обласної організації, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.

За нашої інформацією, підозри також готуються голові міської організації Роману Дісканту та 1-му заступнику голови обласної парторганізації Михайлу Мушієку.

В Черкаській області вже немає жодного керівника в нашій партійній структурі, який би залишився поза увагою прокуратури.

За дивним збігом обставин, сплеск прокурорської активності припав на переддень місцевих виборів. У неділю по всій Україні відбудеться чергова хвиля виборів в об’єднаних територіальних громадах, і переважна більшість – саме в Черкаській області. Тут обиратимуть депутатів у 27 ОТГ, на 146 дільницях.

І влада намагається забезпечити собі перемогу таким антидемократичним, підступним чином – фактично обезголовивши обласну «Батьківщину».

Це робиться за прямою вказівкою з Адміністрації Президента. Чесним способом вибори їм ніколи не виграти. Я знаю, що на 23 грудня влада готує ще одну серію провокацій – по всій країні псевдо-представники «Батьківщини» нібито підкуповуватимуть виборців.

Я звертаюся особисто до Петра Порошенка: припиніть! Не ганьбіться самі і не ганьбіть країну! Вам залишилось 4 місяці при владі. Змиріться з програшем, хоча б добудьте цей термін достойно, як належить чоловікові.

Ви тягнете країну назад, у олігархічне минуле з політичними репресіями, корупцією, кумівством. А Україна потребує руху вперед!

Юлія Тимошенко