Якісна медицина та медстрахування – ми реформуємо систему охорони здоров’я

16:54 30.01.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах нова влада побудує дієву систему охорони здоров’я та впровадить в країні медичне страхування.

«Ми негайно ухвалимо закон про медичне страхування. Ми зможемо поставити на ноги і систему охорони здоров’я, і людей, які потребують медичної допомоги. Нова влада зробить це швидко та ефективно!» – сказала Юлія Тимошенко на Чернігівщині.

_APX3697

За словами політика, в Україні потрібно застосовувати європейську модель медицини, яка якраз і передбачає страхову медицину.

«Альтернативи не існує. Більшу частину коштів платить роботодавець, меншу – людина. Держава страхує пенсіонерів, дітей до 18 років, безробітних і непрацездатних, як це робиться в цивілізованих країнах», – зазначила кандидат в Президенти.

Політик також наголосила, що так звана медреформа чинної влади зробила медичні послуги недоступними для людей. Також внаслідок непрофесійних дій влади лікарі первинної ланки перевантажені, люди не можуть вчасно потрапити до терапевта на прийом. При цьому на фінансування лікарів вторинної ланки не вистачає державних коштів, а оплату послуг вузькопрофесійних лікарів чинна влада планує покласти на плечі пацієнтів.