_APM8717

Єдина помісна православна церква в Україні має стати єдиною, монолітною і духовною основою

11:59 19.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що єдина помісна православна церква в Україні повинна стати духовною основою для здійснення потужного поштовху для становлення єдиної і цілісної країни.

«Якщо ми хочемо успішності, процвітання, щастя і віри для нашого народу – ми зобов’язані бути єдиними. І єдина помісна православна церква – це та духовна основа, яка може стати ще одним потужним поштовхом для становлення нашої держави», – сказала Юлія Тимошенко під час обговорення Проекту Постанови про підтримку звернення президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

«Я вважаю, що сьогодні всі українці повинні молитись за те, щоб ми набули таку єдину монолітну непоборну духовну основу», – додала вона.

За словами парламентарія, український народ ціною великих жертв виборов незалежність власної держави, що є великою цінністю для всіх прийдешніх поколінь, але тепер слід розуміти, що «дім, який розколеться сам в собі – не вистоїть».

«Адже багато жорстоких наслідків, які ми маємо – є в тому числі частиною невіри, жорстокості, агресії, поборювання і розколів. І тому залікувати ці рани – святий обов’язок нашого покоління. Україна не встане з колін, поки не встане на коліна перед Богом», – сказала голова фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також додала, що команда «Батьківщина» вважає, що відповідне питання є релігійною справою, а не політичною. Але попри це фракція буде одноголосно підтримувати відповідне звернення.

«Закликаю всю Україну молитись, щоб таке звернення було задоволене. Адже сьогодні у нас є історичний шанс стати іншими – єдиними, цілісними, і у першу чергу – духовно. Все це нам треба робити з вірою в Бога і з вірою в Україну. Ми віримо в Бога, і віримо в Україну», – підсумувала вона.