_APM0171

Юлія Тимошенко повідомила європарламентарів щодо ситуації на виборах у ОТГ

11:04 01.11.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко спільно із Співголовою ПА ЄВРОНЕСТ Ребеккою Хармс та заступником голови групи ЄНП в Європейському парламенті Сандрою Калнієте обговорили політичну та соціально-економічну ситуації в Україні, а також питання щодо проведення виборів голів і депутатів у об’єднані територіальні громади, які відбулися 29 жовтня 2017 року.

Юлія Тимошенко звернула увагу на безпрецедентний адміністративний тиск влади на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій, використання правоохоронних органів для боротьби з конкурентами  та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.

Парламентарій повідомила про результати паралельного підрахунку голосів, який провела Партія за протоколами з 90% дільниць, відповідно до  яких «Батьківщина» виграла вибори в ОТГ з результатом 31%.

Зі свого боку Ребекка Хармс та Сандра Калнієте привітали політичну силу Юлії Тимошенко з перемогою на виборах у ОТГ та побажали успіхів на шляху реформ і демократичних перетворень.