01_00008

Юлія Тимошенко у Вашингтоні вшанувала пам’ять жертв Голодомору

10:39 07.12.2018

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голодомору та поклала квіти до Меморіалу жертвам українського Голодомору-Геноциду.

«У Вашингтоні вшанувала пам’ять жертв Голодомору. Разом з колегами поклали квіти до Меморіалу жертвам українського геноциду. Пам’ятаємо…», – написала Юлія Тимошенко.

Зазначимо, Меморіал жертвам українського Голодомору-Геноциду 1932-1933 років був відкритий 7 листопада 2015 року в центрі Вашингтона (США). Нагадаємо також, що Сенат США одноголосним рішенням прийняв двопартійну резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, де Голодомор 1932-1933 років визнається геноцидом українського народу. Резолюція також засуджує систематичні порушення прав людини, в тому числі права на самовизначення і свободу слова, вчинені радянським урядом проти українського народу.

«Це дуже важливе і дуже своєчасне рішення. Історія України велика і славна, але так само й трагічна. Голодомор – одна з її найчорніших сторінок, що ніколи не буде перегорнута і забута», – повідомила Юлія Тимошенко, коментуючи рішення Сенату США.