_APX4639

Юлія Тимошенко відвідала Херсонщину

19:08 02.10.2014

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко сьогодні зустрілася з добровольцями 21 батальйону територіальної оборони “Сармат”, які захищають кордони Херсонської області від російської агресії.

“Зараз ми в Херсонській області на кордоні з Кримом. Я хочу просто висловити подяку від всіх, хто молиться за наше військо, за наших офіцерів і солдат”, – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з добровольцями.

Під час спілкування з командуванням та бійцями батальйону лідер партії “Батьківщина” спитала їх про матеріально-технічні потреби та рівень підготовленості і озброєння для захисту кордонів від російської агресії.

“Я вважаю, що наша влада просто зобов’язана сьогодні забезпечення нашої армії, наших добровольчих батальйонів зробити пріоритетом номер один. Наближається зима. Треба сконцентрували фінансові ресурси бюджету для того, щоб кожен солдат та офіцер були тепло вдягнені, щоб наші батальйони були озброєні на найвищому рівні”, – зазначила Юлія Тимошенко під час зустрічі з добровольцями.

Лідер партії “Батьківщина” також зустрілася з мешканцями Херсону, які тепло зустріли її квітами, обіймами та словами підтримки. Під час виступу на мітингу вона наголосила на необхідності посилення обороноздатності держави та спрямування зусиль влади для вступу України до Північноатлантичного альянсу.

“Я вважаю, що українська влада мусить стати на сто порядків сильнішою, вона мусить стати рішучішою, вона мусить служити Україні, видалити всі п’яті колони з системи управління країни і забезпечити нашу армію разом з потужним дипломатичним впливом в світі. Ось рецепт нашої перемоги”, – підкреслила Юлія Тимошенко.