_APM6030

Юлія Тимошенко виступила на 66-му Національному молитовному сніданку у Вашингтоні (ВІДЕО)

20:59 10.02.2018

Юлія Тимошенко разом з делегацією від «Батьківщини» провела низку зустрічей з впливовими американськими високопосадовцями, а також взяла участь у 66-му Національному молитовному сніданку, який відбувся 8 лютого у Вашингтоні.

«Сьогоднішній світ стоїть перед надзвичайно великими загрозами: ревізія світової стабільності, загроза нового глобального протистояння, порушення міжнародних правил і норм, військова агресія проти дружніх сусідніх держав. А страшніше за все – це цинізм і підступність, лицемірство і корупція, ось далеко не весь перелік викликів і загроз, перед якими стоїть сьогодні людство. І моя країна відчула всю підступність і жорстокість агресії, бо ми проливаємо кров, захищаючи свою землю, молоді люди, ще зовсім діти, змушені взяти зброю в руки, і замість навчання в університеті вони ідуть і кладуть своє молоде життя для того, щоб протистояти чужим брудним агресивним амбіціям», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу.

«Я хочу зараз подякувати всьому демократичному світу, який став поруч із нами у цій боротьбі. І я вірю, що ми зможемо повернути в Україну мир, і ми зможемо стати на ноги і бути сильною,незалежною нацією і вільним народом. І я хочу запевнити, що авторитаризм, агресивність, ненависть, війна – така якість лідерства не має майбутнього. На зміну таким лідерам повинні прийти ті, хто знає, що таке любов, повага до ближнього, знають значення лідерства через бажання служити, а не панувати і не наживатись на бідності своїх народів», – додала політик.

Зазначимо, щорічний 66-й Національний молитовний сніданок за участі президента США Дональда Трампа відбувся 8 лютого у Вашингтоні. В заході взяло участь понад 3,8 тисяч політичних, релігійних та громадських діячів, які представляють понад 130 країн. Серед присутніх – і делегація Партії ВО «Батьківщина».