Юлія Тимошенко зустрілась із лідерами партій-членів ЄНП

11:31 24.11.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії (ЄНП), яка проходить в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.

Також під час робочого візиту до Брюсселю Юлія Тимошенко провела низку зустрічей із лідерами ЄС, європейськими політиками та високопосадовцями ЄНП. Зокрема, Голова Партії ВО «Батьківщина» провела зустріч з Генеральним секретарем ЄНП Антоніо Лопесом-Істурізом, Президентом Європейської народної партії Жозефом Долєм та із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом.

Як відомо, 7 лютого 2008 року Партію ВО «Батьківщина» було одноголосно прийнято як партію-спостерігача до Європейської народної партії (ЄНП), яка є найбільшим партійним об’єднанням Європи та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті, до якої входять 77 партій та партнерів з 41 країни, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії та Президент Європейської Ради, 8 голів країн-членів ЄС та 5 голів країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії. Європейська народна партія має найбільшу фракцію у Європарламенті.

Фото: Flickr European People’s Party