Юлія Тимошенко зустрілася із делегацією на чолі з Міет Смет

17:21 15.05.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із делегацією на чолі з європейським і бельгійським політиком Міет Смет, вдовою Президента Європейської народної партії (ЄНП) Вільфреда Мартенса, під час якої сторони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення нашої держави.

«Рада вітати вас в Україні. Ви – наші великі друзі, які допомагають нашій країні сьогодні та завжди були поряд у складні часи», – наголосила Юлія Тимошенко.

Зі свого боку Міет Смет зазначила: «Дуже важливо, що ми маємо таку надійну політичну силу в Україні, як «Батьківщина», яка є членом нашої європейської політичної родини ЄНП. Ми сьогодні приїхали до Києва, щоб підтримати ваше прагнення стати членом ЄС».

Під час зустрічі йшлося про дотримання прав і свобод людини в Україні, зокрема внутрішньо переміщених осіб та громадян, які перебувають у зоні конфлікту.

Окрім того, лідер «Батьківщини» повідомила про результати місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах, що відбулись 29 квітня. Так, за словами Юлії Тимошенко, попри тиск, фальсифікації та адмінресурс її політична сила здобула перемогу, як і під час попередніх 5 хвиль виборів у ОТГ, і отримала найкращий результат.

Лідер Партії також ознайомила своїх співрозмовників з пріоритетами майбутньої економічної, соціальної та закордонної політики, а також із ключовими аспектами реформи системи правосуддя, які пропонує «Батьківщина».

Зазначимо, що до складу делегації входять: Бартоломеус Вандендрисше, колишній депутат Фламандського парламенту; Аніта Ван Ландсшут, дружина Бартоломеуса Вандендрисше, колишній викладач (професор) Гентського Університету; Міет Смет, колишній депутат парламенту Бельгії, колишній депутат Європарламенту, колишній міністр Уряду Бельгії з питань навколишнього середовища, вдова Президента ЄНП Вілфреда Мартенса; Вальтер Ванденбосше, колишній депутат парламенту Бельгії, колишній депутат Фламандського парламенту, член місцевої Ради Андерлехта та Ноелла Якобс, генеральний секретар колишніх депутатів парламенту Бельгії від Партії Християнських Демократів та Фламандців (CD&V), генеральний секретар спілки колишніх політиків Партії Християнських Демократів та Фламандців (CD&V).