Юлія Тимошенко зустрілася із Хюгом Мінгареллі

12:59 14.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою Представництва Європейського Союзу в Україні, Послом Хюгом Мінгареллі.

«Я би хотіла, щоб ви знали про проблеми, з якими ми стикаємося під час цієї виборчої кампанії: це масштабні порушення і фальсифікації. В Україні відбулися дві Революції для того, щоб у країні панували свобода, демократія і європейські цінності, і ми дуже сподівалися, що нечесним виборам буде покладено край. Але те, що зараз відбувається, є несумісним з демократією», – наголосила Лідер «Батьківщини», розповідаючи Послу про ситуацію в Україні та хід президентської кампанії.

За її словами, наразі використовується низка неприпустимих методів масштабної фальсифікації, яка ініційована Президентом України Петром Порошенком і його командою, і втілюється у життя в усіх регіонах України.

Зокрема, мова іде про зловживання адміністративним ресурсом, проведення за державний кошт спеціальних виплат напередодні голосування (одноразова доплата пенсіонерам, монетизація субсидій, спеціальні виплати тощо), прямий «чорний» підкуп виборців за готівкові кошти, реєстрація так званих технічних кандидатів у Президенти України, включаючи кандидатів-клонів, замовні соціологічні дослідження, запровадження цензури, тиск на членів Партії ВО «Батьківщина», упереджене ставлення ЦВК, що складається з пропрезидентської більшості і діє незаконно, легалізація підкупу виборців (роздачі грошей) та непропорційний розподіл керівних посад в ОВК, використання правоохоронних органів тощо.

«Ці брудні методи повністю спотворюють волевиявлення народу України. І це є неприпустимим», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Зі свого боку Посол Хюг Мінгареллі наголосив, що вибори в нашій державі мають бути чесними, вільними і відбуватися відповідно до стандартів ОБСЄ.