01_0006

Юлія Тимошенко зустрілася із президентом NDI Дереком Мітчелом

08:57 07.12.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Національного демократичного інституту (NDI) Дереком Мітчелом під час робочого візиту до США.

Політик детально поінформувала свого співрозмовника про безпекову ситуацію, насамперед, щодо ескалації конфлікту з Росією, а також про політичну та соціально-економічну ситуації в Україні. Сторони наголосили на негайній необхідності звільнення захоплених Росією моряків і суден та закликали до посилення санкцій проти країни-агресора.

Йшлося також про підготовку до проведення президентських виборів наступного року в Україні. Президент NDI заявив про неприпустимість втручання та впливу на вибори. Він наголосив, що вибори мають відбутися відповідно до світових демократичних стандартів.

Юлія Тимошенко подякувала Національному демократичному інституту за багаторічну підтримку України на шляху до здійснення демократичних реформ та наголосила на прагненні нашої країни побудувати ближчі відносини із Заходом. Йдеться про проведення навчань для членів політичних партій та молодіжних активістів, залучення жінок до участі у політичній діяльності та допомогу громадянському суспільству.