_APX6362

Юлія Тимошенко зустрілася із Вольфгангом Ішінгером

18:50 14.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Головою Мюнхенскої конференції з питань безпеки Вольфгангом Ішінгером, під час якої сторони обговорили політичну, соціально-економічну ситуацію в Україні та безпекові виклики, які стоять перед Україною.

«Влада в Україні зараз є безконтрольною та безвідповідальною. Усі ресурси та фінансові потоки зосереджені в руках однієї людини, яка може робити все, що забажає», – сказала Юлія Тимошенко і наголосила, що проблеми, які зараз переживає Україна є наслідком слабкого управління, нефункціонування державних інституцій, корупції та дублювання багатьох владних функцій.

У свою чергу Вольфганг Ішінгер наголосив на необхідності для влади України проводити реформи та вживати конкретні кроки для реальної боротьби з корупцією.

_APX6392

Йшлося також про збройний конфлікт на Сході України та анексію Криму. У зв’язку з цим Вольфганг Ішінгер зауважив, що ця війна є однією з найбільших загроз для міжнародної безпеки, а знайти шляхи вирішення конфлікту можливо лише спільними зусиллями усього демократично світу.

Вольфганг Ішінгер також запросив Юлію Тимошенко взяти учать у Мюнхенській безпековій конференції, яка відбудеться у лютому 2019 року.