Юлія Тимошенко зустрілася із Вольфґанґом Кубікі

18:26 04.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із віце-президентом німецького Бундестагу Вольфґанґом Кубікі, під час якої сторони обговорили політичне та соціально-економічне становище в нашій державі, євроінтеграційні прагнення України та питання співробітництва між Україною та Німеччиною.

«Я рада вітати вас в Україні та в нашому партійному офісі. Я рада, що ви приїхали до нас, щоб відчути, як живуть українці, яка ситуація на Сході і як просуваються реформи», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із Вольфґанґом Кубікі.

Зі свого боку віце-президент німецького Бундестагу подякував Юлії Тимошенко за можливість зустрітися та зауважив, що його «делегація перебуває з візитом в Україні, щоб ознайомитися з тим, що відбувається в країні, з існуючими проблемами, а потім вирішити, що потрібно робити далі для сприяння Україні на її шляху до ЄС».

«Для мене дуже важливо почути про ситуацію в Україні саме від вас», – сказав він.

_APX6208

_APX6160

Сторони обговорили політичне та соціально-економічне становище в нашій державі, євроінтеграційні прагнення України та питання співробітництва між нашою державою та Німеччиною.

«В Україні зараз йде війна і дуже складна економічна ситуація. Я не пам‘ятаю, щоб коли-небудь було так важко», – зазначила Юлія Тимошенко.

У зв’язку з цим політик зауважила, що проблеми, які зараз переживає наша держава, є наслідком слабкого управління, нефункціонування державних інституцій, корупції та дублювання багатьох владних функцій.

Йшлося також про ситуацію на сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму.

Лідер ВО «Батьківщина» подякувала ЄС за підтримку та наголосила на необхідності продовжувати політику санкцій проти країни-агресора Росії до встановлення миру в Україні та до повернення окупованого Донбасу і анексованого Криму нашій державі.

«Також я хочу подякувати вашій країні та усім європейським політикам, які підтримують нашу країну в такий непростий час», – наголосила політик.