apx9978

Юлія Тимошенко зустрілася із заступником Держсекретаря США Девідом Гейлом

11:38 07.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із заступником Державного секретаря США з політичних питань Девідом Гейлом.

«Дякую вам за нашу зустріч, за те, що ви приїхали до України в такий складний момент. Сполучені Штати Америки – це не просто наші друзі, це народ, якій пліч-о-пліч з нами розбудовує демократію у країні. Тому ми можемо говорити відверто про ситуацію в Україні як стратегічні партнери»,- наголосила Юлія Тимошенко.

89554_03_92

Насамперед йшлося про ситуацію на Сході України і в анексованому Криму. Лідер «Батьківщини» закликала до посилення санкцій проти країни-агресора Росії та наголосила, що Крим має бути повернутий Україні, але при цьому її команда не піде на жодні поступки президенту Росії Володимиру Путіну.

Вона наголосила на необхідності – при збереженні Мінського формату переговорів – паралельного запровадження нових перегорів щодо припинення війни на Донбасі у межах нового формату «Будапешт плюс».

Юлія Тимошенко подякувала США за допомогу, яку вони надають нашій державі у боротьбі за мир, незалежність та територіальну цілісність України.

Кандидат у Президенти також розповіла заступнику Держсекретаря про політичну та соціально-економічну ситуацію в нашій державі та про хід запровадження реформ, зокрема боротьбу з корупцією.

«Український народ заслуговує на найвищі оцінки, але йому фатально не щастить з владою. Сьогодні влада України загрузла в корупції. До цього ж використовуються гроші, які йдуть на армію. Це найстрашніша корупція у той момент, коли ми намагаємося протистояти російській агресії, у той момент, коли громадяни, ледве виживаючи у складних економічних умовах, сплачують податки на армію. Тепер весь народ України знає, що найвище керівництво держави використовує ці гроші у своїх корупційних цілях, і це стосується усіх сфер життя», – сказала Юлія Тимошенко.

Голова Партії наголосила, що Україні потрібні фундаментальні зміни і детально поінформувала Девіда Гейла про основні положення програми «Новий курс», розробленої за ініціативи лідера Партії ВО «Батьківщина». Також вона повідомила про свою останню зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард та обговорила зі своїм співрозмовником подальшу співпрацю з МВФ.

«Ми дуже віримо, що в Україні можуть розпочатися реальні зміни», – сказала Юлія Тимошенко.

Окрім того, сторони обговорили хід проведення передвиборної кампанії в нашій країні.