_APM2428

Юлія Тимошенко зустрілася з екс-Генсеком НАТО

13:18 14.09.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з екс-Генсеком НАТО та прем‘єр-міністром Данії Андерсом Фог Расмуссеном, під час якої сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема військову агресію Росії, європейські та євроатлантичні прагнення нашої держави.

«Ми щиро вдячні НАТО за допомогу нашій державі у ці складні часи», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик також наголосила, що наближення та вступ України до ЄС і НАТО є стратегічним напрямком, який вона підтримує багато років, та для досягнення якого буде активізовано зусилля після президентських виборів.

У свою чергу Андерс Фог Расмуссен подякував Юлії Тимошенко за її підтримку європейських та євроатлантичних прагнень України.

«Я дякую Вам, що Ви виступаєте на підтримку європейських та євроатлантичних прагнень України та робите усе можливе для цього», – наголосив він.

_APM2392

_APM2433

Окрім того, сторони обговорили необхідні перетворення, які варто провести в Україні після президентських виборів, та нагальну потребу реальної дієвої боротьби з корупцією.

«Зараз в нашій державі склалася жахлива ситуація. Корупція у вищих ешелонах влади, з якою проводиться боротьба лише «гаслами». У нас не існує системи балансів і противаг, не існує системи правосуддя, відсутній реальний контроль за владою, надзвичайно слабке самоврядування та багато іншого», – пояснила Тимошенко.