Юлія Тимошенко зустрілася з Головою делегації МК Червоного Хреста Аланом Ешліманном

13:41 29.03.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Послом Аланом Ешліманном, під час якої сторони обговорили ситуацію в Україні, звернувши особливу увагу на проблеми дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб і громадян України, які перебувають на окупованій частині території Донбасу, та питання, пов’язані з наданням їм гуманітарної допомоги.

«Ми дуже вдячні Червоному Хресту за роботу, яку ви робите на Сході України. Ви допомагаєте десяткам тисяч українців, які страждають від гуманітарної катастрофи», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із Аланом Ешліманном.

Політик також висловила подяку тим міжнародним організаціям, які в цих небезпечних умовах допомагають полегшити життя громадян України на Донбасі.

«Ми вважаємо, що у цій ситуації наші державні інституції не роблять все те, що вони повинні робити», – зазначила Голова Партії ВО «Батьківщина».

У свою чергу Алан Ешліманн поінформував про діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, зокрема щодо допомоги у розшуку зниклих безвісті та щодо надання продовольства, медичної допомоги, водопостачання, систем обігріву як для приватних осіб, так і для комунальної інфраструктури, допомоги школам і лікарням.

«Ми намагаємося зробити все можливе, щоб допомогти людям, які опинилися у скрутному становищі», – наголосив Алан Ешліманн.