Юлія Тимошенко зустрілася з Хюґом Мінґареллі

18:02 27.06.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із послами країн Європейського Союзу та головою представництва Європейського Союзу в Україні Хюґом Мінґареллі, під час якої сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, питання співробітництва між Україною та ЄС, та питання щодо ініціативи Партії ВО «Батьківщина» розробити стратегічну програму «Новий курс України».

«Усі політичні сили перед початком виборчої кампанії в Україні мають презентувати суспільству детальний покроковий план дій, який вони планують реалізовувати після виборів. «Батьківщина» запропонувала спільними зусиллями відкрито і публічно розробити стратегічний план розвитку нашої держави «Новий курс України». Тільки так ми зможемо подолати кризу та побудувати процвітаючу державу», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик поінформувала послів щодо нової ініціативи Партії ВО «Батьківщина» розробити стратегічну програму «Новий курс України» спільно з експертами, фахівцями, відповідальними лідерами, представниками громадянського суспільства та бізнесу. Вона також презентувала своє бачення концепції нової Конституції, яку можуть ухвалити на референдумі після президентських виборів.

Політик наголосила, що проблеми, які зараз переживає наша держава, є наслідком слабкого управління, нефункціонування державних інституцій, корупції та дублювання багатьох владних функцій.

Йшлося також про ситуацію на Сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму. У зв’язку з цим Юлія Тимошенко подякувала ЄС за підтримку та наголосила на необхідності продовжувати політику санкцій проти країни-агресора Росії до встановлення миру в Україні та повернення окупованого Донбасу і анексованого Криму нашій державі.