09006

Юлія Тимошенко зустрілася з сенатором Томом Коттоном

22:50 04.12.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором, членом сенатських комітетів з питань збройних сил та розвідки Томом Коттоном, під час якої сторони обговорили ескалацію війни Росії проти України, зокрема останні події в районі Керченської протоки, йшлося також щодо впровадження воєнного стану в Україні.

Юлія Тимошенко поінформувала свого співрозмовника про позицію Партії ВО «Батьківщина» щодо забезпечення політичного процесу – проведення виборів і недопущення звуження прав та свобод громадян України. Вона також подякувала сенатору Коттону за співавторство в резолюції щодо засудження агресії проти українських військових кораблів.

Сенатор відзначив принципову позицію Юлії Тимошенко щодо захисту демократії та свободи в Україні.

Окрім того, політики обмінялися думками щодо конкретних кроків, які б могли здійснити найближчим часом Адміністрація та Сенат США задля посилення підтримки Збройних сил України, зокрема Військово-Морських Сил ЗСУ.

Юлія Тимошенко закликала до посилення санкцій проти Росії та висловила позицію, що Мінські угоди були необхідними, але недостатніми для встановлення стійкого миру в Україні. Лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності проведення переговорів у форматі «Будапешт плюс» з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини.

Наприкінці зустрічі сенатор побажав Юлії Тимошенко успіху в реалізації її планів, спрямованих на припинення війни в України, зміцнення суверенітету та демократії в нашій державі.