56

Юлія Тимошенко зустрілася з Єврокомісаром Йоганнесом Ганом

15:04 23.11.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом, під час якої сторони обговорили питання євроінтеграційних прагнень країни, а також пріоритетні заходи в рамках Східного партнерства.

Окрім того, йшлося про ситуацію на Сході України. Зокрема, під час зустрічі наголошувалося на неможливості зняття санкцій проти Росії до повного встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади над цією територією та україно-російським кордоном, і повернення анексованого Криму.

Говорячи про євроінтеграційні прагнення України, Йоганнес Ган наголосив, що «системна корупція віддаляє Україну від Європи, і без реальних результатів не можна розраховувати на підтримку».

«Гола риторика не може замінити конкретику, особливо там, де українське керівництво взяло на себе прямі зобов’язання», – сказав він.

Також Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко поінформувала свого співрозмовника про ситуацію з проведенням виборів голів і депутатів у об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня в Україні, зокрема про зафіксовані порушення європейських стандартів і норм.