Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США Куртом Волкером

19:00 16.09.2017

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, під час якої сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема військову агресію Росії на Сході нашої держави та питання двостороннього співробітництва між США та Україною.

Юлія Тимошенко подякувала Сполученим Штатам Америки за допомогу нашій державі та наголосила на важливості збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.

Зі свого боку Курт Волкер запевнив у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави, наголосивши, що США і надалі докладатимуть зусиль для відновлення територіальної цілісності нашої країни та встановлення миру на Сході.

У зустрічі, яка відбулася в рамках участі Юлії Тимошенко у 14-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, заступник помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Бріджіт Брінк та посол США в Україні Марі Йованович.