Юлія Тимошенко зустрілася зі Спецпосланником Німеччини з питань реформ в Україні Ґеорґом Мільбрадтом

17:25 04.04.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Спеціальним посланником Німеччини з питань реформ в Україні Ґеорґом Мільбрадтом, під час якої сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні та обмінялися думками щодо руху реформ в Україні, включаючи децентралізацію, реформу державної служби, та подальші необхідні кроки у цьому напрямку.

«Я дякую вам за цю можливість зустрітися і почути вашу позицію щодо реформи децентралізації в Україні. Я вважаю, що цей процес в Україні має бути прискорений», – наголосив Ґеорґ Мільбрадт.

Зі свого боку, Юлія Тимошенко подякувала за можливість обмінятися думками та поінформувала свого співрозмовника про процес об’єднання територіальних громад в Україні та законопроекти, які розглядає ВРУ у сфері децентралізації.

_APX0692

Політик наголосила, що «Батьківщина» підтримує надання якомога більшої кількості повноважень громадам, насамперед, маленьким містам та селам, включаючи можливість розпоряджатися своїми доходами та землею, а також підтримує розвиток малого фермерства.

«Наша політична сила робить і робитиме усе можливе для цього», – наголосила лідер «Батьківщини».

Окрім того, політик подякувала Ґеорґу Мільбрадту за зусилля Німеччини задля проведення в Україні стратегічних реформ.

«Ви – наші сусіди. Ми зацікавлені у тому, щоб Україна була успішною», – відповів Спеціальний посланник.