Тимошенко_Волкер_02

Юлія Тимошенко зустрілася із Спецпредставником Держдепу США Куртом Волкером

11:02 06.02.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час робочого візиту до США спільно із Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером обговорила стан і перспективи врегулювання конфлікту на Сході України та можливості і модальності запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі.

Зокрема, Курт Волкер поінформував голову Партії ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко щодо результатів останньої зустрічі з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Також Лідер ВО «Батьківщина» та Спеціальний представник Держдепу США обговорили внутрішньополітичну та економічну ситуації в Україні та її вплив на перспективу досягнення стійкого миру на Донбасі, а також питання двостороннього співробітництва між США та Україною.

Окрім того, сторони наголосили на необхідності досягнення конкретних результатів роботи антикорупційних інституцій в Україні, поваги до верховенства права і дотримання демократичного політичного процесу в контексті наступних президентських і парламентських виборів, створення належного інвестиційного клімату задля залучення стратегічних прямих іноземних інвестицій.

Також Юлія Тимошенко під час свого робочого візиту до США зустрілась із керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США, під час якої сторони обговорили актуальні питання українсько-американських відносин, ситуацію на Сході України та питання, пов’язані з дотриманням прав і свобод людини в анексованому Криму.

Особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, створенню і зміцненню антикорупційних органів та запровадженню парламентсько-громадського контролю за силовими відомствами.

Нагадаємо, Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко перебуває у Сполучених Штатах Америки із робочим візитом на чолі делегації «Батьківщини» з метою проведення низки робочих зустрічей, а також із метою участі у заходах за програмою 66-ого Національного молитовного сніданку, на якому виступить президент США Дональд Трамп.