_APM5624

За проект Меморандуму з МВФ керівництво країни треба притягнути до відповідальності

14:30 06.02.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що ініційований українською владою новий проект Меморандуму про співпрацю з МВФ передбачає продаж землі, підвищення пенсійного віку, тарифів тощо. Тому за таку політику керівництво держави треба притягти до відповідальності, а не пред’являти претензії до міжнародних фінансових організацій.

«Цей новий Меморандум з МВФ є по суті і по духу ініціативою української влади, а не МВФ. Проект Меморандуму, який передбачає продаж землі, збільшення пенсійного віку, скорочення доходів людей, а також багато того, що руйнує країну, йде від Петра Порошенка, Володимира Гройсмана і Арсенія Яценюка. Саме вони є ініціаторами такої політики», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після Погоджувальної ради.

Голова Партії ВО «Батьківщина» зазначила, що за таку політику непрофесійних керівників держави треба притягти до відповідальності.

«Клани, які стоять за керівництвом країни, вимагають знову підвищення тарифів, збереження бюджетних ресурсів не для людей, а для корупції, яку сьогодні вони дуже добре організували і облаштували. Тому треба притягати до відповідальності корумпованих, абсолютно непрофесійних урядовців і керівників держави, а не пред’являти претензії до міжнародних фінансових організацій», – резюмувала вона.