_APM5468

Закликаємо Порошенка припинити політичні репресії проти «Батьківщини»

14:10 19.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала чинну владу і особисто президента Петра Порошенка припинити здійснювати тиск та репресії на представників опозиції, зокрема, на членів політичної Партії ВО «Батьківщина» шляхом відкриття кримінальних справ і залякування.

«Політичні репресії в Україні досягають апогею. Такого масштабу не пам’ятаю навіть у найгірші часи: людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти із Партії ВО «Батьківщина». А тому особисто звертаюсь до Порошенка – припиніть проводити масштабні політичні репресії за вашим дорученням», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді України.

Політик уточнила, що обшуки проходять серед тих партійців, які «мають лідерські позиції в усіх регіонах України».

«Це переходить всі межі! Проти двох третин керівників обласних партійних організацій Партії ВО «Батьківщина» порушено кримінальні справи!», – обурено зауважила політик.

Юлія Тимошенко на уточнююче запитання журналістів щодо того, що голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування у протест проти ситуації навколо Львова, зауважила: «Вважаю, що у Олега Березюка були всі підстави оголошувати голодування проти політичних репресій, які застосовуються проти партії «Самопоміч».

На думку політика, такі дії влади проти опозиції є неприпустимими у сучасному демократичному світі.

«Ця влада не може називатись демократичною і проєвропейською, якщо вона загрузла у корупції і політичних репресіях», – підсумувала Лідер фракції «Батьківщина».