_APM0940

Закликаємо припинити корупцію під прикриттям війни

12:33 13.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала представників української влади припинити здійснювати корупційні оборудки в України, в тому числі проводити торгівлю із окупованими територіями, прикриваючись війною і словами патріотизму.

«Припиніть фінансувати війну, заробляти на війні, припиніть контрабанду із окупованими територіями і торгувати в країні-агресорі, а потім ведіть розмову про патріотизм», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

За її словами, розмовами про реформи, боротьбу із корупцією, і про патріотизм «прикривається, наприклад, продаж озброєння Російській Федерації українського виробництва».

«Стокгольмський інститут дослідження світу чітко назвав дати продажу, суми, і яка саме зброя», – сказала парламентарій.

Політик обурилась тим фактом, що Верховна Рада Україні і СБУ не реагують на такі обставини належним чином.

«Це патріотизм? Чому досі немає розслідування ВРУ і СБУ?», – звернулась вона до присутніх.

Юлія Тимошенко також нагадала, що команда «Батьківщини» виступила категорично проти торгівлі із окупованими територіями і закликала Верховну Раду ухвалити відповідні законопроекти для врегулювання стосунків із окупованою територією.

«Батьківщина» цілком підтримує блокаду торгівлі на крові і вимагає від парламенту провести публічну розмову на цю тему, прийняти закон про окуповані території, який пропонує фракція «Самопоміч», і прийняти всі необхідні нормативні акти, які чітко називають речі своїми іменами», – звернулась вона до присутніх депутатів.