pogodzuvalna_01

Закликаємо РНБО і Нацраду зупинити інформаційну атаку та гібридну війну проти України

12:36 08.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українську владу зупинити розгортання гібридної війни Російської Федерації проти України, зокрема що стосується інформаційної атаки через проведення телемосту між українськими і російськими телеканалами.

«Головний удар по Україні – це розгортання гібридної війни. Удар, який зараз готують нанести інформаційно – відвернути можливо», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, нині «слід не заламувати руки, а негайно шукати рішення».

«Рішення знаходиться у РНБО, яка, слава Богу, повністю контролюється новим Президентом. І друга структура – це Рада Національного телебачення і радіомовлення, яка повністю – на жаль, чи на щастя – контролюється Порошенком», – пояснила вона і додала, що подібна загроза інформаційній безпеці – це наслідок роботи саме Петра Порошенка.

«Цей телеміст Петро Порошенко будував 5 років, і через цей міст готуються зробити сильну інформаційну атаку на Україну», – заявила Юлія Тимошенко і додала, що команда «Батьківщини» пильно слідкуватиме за роботою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та РНБО.

«Треба діяти. Рішення мають ухвалюватися негайно», – закликала парламентарій.