_APM8236

Закликаємо ВРУ дослідити факти фальсифікацій на виборах у ОТГ

12:18 06.11.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування фактів фальсифікацій, які були допущені під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

«Треба негайно створювати Тимчасову слідчу комісію у парламенті і розбиратись із фактами фальсифікації на виборах у ОТГ. Потрібно негайно на це реагувати, тому що це вийшло за усі межі», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Політик нагадала, що Партія ВО «Батьківщина» за результатами виборів у 201 ОТГ отримала перше місце із результатом 29%, в той час як партія президента «Блок Петра Порошенка» Солідарність» сфальшувала вибори у Донецькій, Луганській, Вінницькій і Харківській областях.

«Партія ВО «Батьківщина» перемогла у 13-ти областях України, а партія президента – у 6-ти. Але у Харківській області проголосували 82% за партію президента. Хто в це повірить? Це – обман!», – наголосила парламентарій.

За словами Лідера фракції «Батьківщина», масштабні фальсифікації на виборах у ОТГ свідчать про готування до «приниження і фальсифікацій на наступних президентських і парламентських виборах».

Юлія Тимошенко також зауважила присутнім, що «за дорученням президента суд скасував однозначну перемогу» одного із кандидатів на вибори у ОТГ, який був висунутий від Партії ВО «Батьківщина».

«Володимир Дмитрович Хорішко переміг у ОТГ у Дніпропетровській області, де рубали поліцейських сокирами, кидали димові шашки і прийшли із автоматами. Але за дорученням президента суд скасував однозначну перемогу. Слід розслідувати такі факти», – підсумувала політик.