_APM5517

Закликаємо ВРУ підтримати мораторій на підвищення ціни на газ

12:47 05.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України проголосувати за проект постанови про скасування підвищення ціни на газ для населення і підтримати проект постанови фракції «Батьківщина» №9198 про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення.

«Батьківщина» звертається до всіх голів фракцій і народних депутатів із закликом спільно проголосувати проект постанови про скасування останнього підвищення ціни на газ для населення, а також проголосувати за запровадження мораторію на підвищення ціни на газ українського видобутку», – сказала Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Парламентарій також наголосила, що понад 130 місцевих рад по всій Україні проголосували проти підвищення ціни на газ для населення і також підтримали звернення до президента України з вимогою скасувати відповідне рішення. А крім того, у «понад 200 населених пунктах по всій Україні пройшли великі народні акції проти підвищення ціни на газ».

Парламентарій наголосила, що фактичне рішення про підняття цін на газ для потреб населення було здійснене президентом України Петром Порошенком.

«Петро Порошенко лише за останній рік відповідно до своєї декларації збільшив свої статки у 8 разів. Хіба може це бути в країні, де люди не можуть купити зайвого шматка хліба?», – різко звернулась голова фракції «Батьківщина».