_APM5696

Закликаю ДБР і НАБУ розслідувати приховану приватизацію української ГТС

11:06 18.06.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що нині з боку чинного уряду триває процес незаконної передачі української газотранспортної системи невідомим інвесторам, і відповідний факт мають перевірити і розслідувати правоохоронні структури.

«Роблю публічну заяву, що водночас є депутатським зверненням, – до ДБР і НАБУ – перевірити негайно, чому абсолютно прибуткова і успішна структура «Укртрансгаз», яка має в основі власність на ГТС – опинилась на межі банкрутства», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, таким чином з боку уряду нині триває фактичне привласнення української ГТС на користь «невідомих інвесторів», також «до штучного банкрутства доводять компанію «Укртрансгаз».

«Тому слід перевірити, як чинний уряд готується до переписування української власності на невідомих інвесторів», – закликала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Парламентарій застерегла, що побудова «з нуля» української ГТС буде коштувати 300 млрд євро, що є непосильною сумою для бюджету країни.