_APX3203

Закликаю підприємців разом сформувати покроковий план економічного зростання

13:18 02.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що під час візиту на Львівщину проводить низку зустрічей із підприємцями, фінансистами та економістами з метою обговорення програми Нового економічного курсу, яка після виборів президента і втілення її у життя принципово змінить економічну ситуацію в країні і створить можливості розвитку для українського підприємництва.

«За півроку до президентських виборів ми разом із підприємцями, фінансистами і економістами створимо покроковий план, як підняти економіку України. Ми будемо обговорювати Новий економічний курс, який докорінно змінить політику НБУ, податкову систему України і створить можливості розвитку для українського підприємництва. І мені важливо почути, які поради нам дадуть підприємці Львівщини», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у м. Львів.

За словами політика, обговорення програми Нового економічного курсу є «відкритим процесом», і головне завдання команди «Батьківщини» полягає у тому, щоб «зібрати досвід і інтелектуальну синергію, аби відразу після президентських виборів почати виправляти ту ситуацію, що склалась в Україні».

Парламентарій обурилась тим, що нинішня соціально-економічна політика чинної влади є неприпустимою, що негативним чином позначається на добробуті громадян.

«Україна за останні 4,5 роки за оцінкою агенції Bloomberg увійшла у десятку найбідніших країн світу, і визначена як найбідніша країна Європи. А за оцінкою Ernst&Young Україна стала першою на європейському континенті за рівнем корупції», – обурилась вона.

Юлія Тимошенко також нагадала, що за повідомленням міністра закордонних справ пана Клімкіна, Україну щороку залишає 1 млн українців, що є трагічною цифрою, і що потребує негайного виправлення.

«Це все – наслідок принизливої політики і руйнівних реформ влади, які запропоновані, втілені у життя, і позбавили нас права на майбутнє. І це слід змінити, тому що нині неправильно обрано шлях в економічній і соціальній площині», – резюмувала Юлія Тимошенко.