Закликаю Порошенка знятися із виборів через корупційний скандал у армії

11:43 11.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала чинного голову держави, кандидата у Президенти України Петра Порошенка зняти свою кандидатуру із виборів Президента України-2019 через корупційний скандал на оборонній галузі України.

«Президент Петро Порошенко – це злочинець, який відмивав гроші армії. Тому я вимагаю від Порошенка зняти свою кандидатуру із виборів, потім зняти свій імунітет і відповідати перед законом», – сказала Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Політик наголосила, що скандал навколо чинного Президента і його корупційного оточення, які відмивали з української армії «чорні корупційні кошти на свої офшорні рахунки», сколихнув весь світ та українське суспільство, в тому числі «учасників АТО, добровольців, ветеранів війни, які вимагають, щоб Порошенко опинився за гратами». Але при цьому, ані Верховна Рада України, ані правоохоронні органи не вжили належних дій щодо розслідування корупції Порошенка.

«Злочин Президента покривається у парламенті, адже не було зареєстровано ТСК щодо розслідування корупційного скандалу. Ми також вимагали імпічменту Президента, але для цього у влади немає політичної волі, а ВСУ – це кишенькова структура Президента Порошенка», – обурилась парламентарій.

Юлія Тимошенко також наголосила на тому факті, що чинний Президент Порошенко намагається тиражувати «неправдиві інформаційні повідомлення проти команди «Батьківщина», щоб прикрити великий корупційний скандал на мародерстві армії». Але попри всі маніпуляції, чинний Президент Порошенко і його оточення будуть відповідати за корупційні заробітки на українській армії після обрання нового Президента.

«Новий Президент притягне до кримінальної відповідальності і Пера Порошенка, і його корупційне оточення за корупцію на грошах армії. За це будуть відповідати однозначно», – підсумувала Голова фракції «Батьківщина».