_APM4259

Закликаю продовжити мораторій на продаж землі – це захист інтересів України

10:34 18.12.2018

Голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України проголосувати за продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі мінімум на 5 років, і повідомила, що команда «Батьківщини» підтримає це голосування, тому що захищає Україну і українську сільськогосподарської землю.

«Якщо ми хочемо захистити незалежність нашої держави, її територіальну цілісність і майбутнє, то ми зобов’язані проголосувати за пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі мінімум на 5 років. І фракція «Батьківщина» буде голосувати за пролонгацію мораторію, захищаючи Україну і українську сільськогосподарської землю», – сказала Юлія Тимошенко під час виступу із парламентської трибуни.

За словами парламентарія, продаж сільськогосподарської землі в нинішній час є неприпустимим, адже в країні «панують хаос, корупція і рейдерство, а крім того – знищено фермерство, і кожен квадратний сантиметр сільськогосподарської землі – під ударом мафії».

«У останні 6 місяців каденції президента Петра Порошенка, вони хочуть легалізувати мільйони гектарів сільськогосподарської землі, які розписані між декількома родинами в Україні. І не секрет, що президент України має у своїй родині до 1 млн га сільськогосподарської землі, які так чи інакше оформлена через нечесні процедури прихованої купівлі», – обурилась вона.

За словами Юлії Тимошенко, якщо парламент не продовжить мораторій на продаж сільськогосподарської землі, то це буде «найбільшою зрадою в сучасній, незалежній і суверенній Україні», а «українські аграрії і селяни будуть позбавлені того товару, який ніколи не відновиться».

Політик наголосила, що нова влада в Україні після президентських виборів встановить факти незаконного продажу української землі сільськогосподарського призначення, і вирішить це питання на користь українських аграріїв.

«Команда «Батьківщина» після президентських виборів докладе всіх зусиль, щоб кожен гектар землі належав, оброблявся і приносив прибуток українцям», – підсумувала Голова фракції «Батьківщина».