Закликаю українців бути уважними – влада готує технології для спотворення виборів

16:02 09.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українське суспільство бути пильними, аналізувати, не зважати на виборчі маніпуляції і технології недобросовісних кандидатів у Президенти, щоб виграти «боротьбу за право України стати успішною».

«На жаль, кланова і глибоко прогнила система в Україні, яка базується на монополії і олігократії – не змінилась жодного разу за всю історію Незалежності. А тому сьогодні іде велика боротьба за право України вперше за 28 років підняти голову і розправити плечі», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із мешканцями Києва.

_APX1083

Політик обурилась тим, що сьогодні напередодні президентських виборів здійснюється потужний вплив на суспільство з боку недоброчесних кандидатів у Президенти, а також мають місце системні виборчі технології і маніпуляції. Так, нині чинний Президент Порошенко позиціонує себе «єдиним патріотом», в той час як інших кандидатів в Президенти називає «руками Кремля».

«Це глибоко маніпулятивна річ і спеціальна пропагандистська технологія, яка сьогодні працює напередодні виборів», – застерегла вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» нагадала, що також станом на сьогодні ЦВК зареєструвала близько 40-ка кандидатів у Президенти, що є черговою маніпуляцією від влади, аби «розмити» голоси виборців.

«Ніхто не знає прізвищ цих кандидатів, вони також не ведуть виборчої кампанії. Тому що влада хоче адміністративним ресурсом, підкупом і примусом зібрати навколо чинного Президента «максимум», а щодо інші кандидатів – «розмити» голоси», – пояснила політик.

Саме тому Юлія Тимошенко закликала суспільство «не допустити такого «розмиття» голосів виборців».

«Слід у першому турі згуртувати голоси та зробити так, щоб мафія не отримала жодного голосу», – звернулась вона.

Юлія Тимошенко також сказала присутнім, що нова недоброчесна технологія від чинного Президента – це реєстрація технічного кандидата, її двійника, як кандидата у Президенти – Тимошенка Юрія Володимировича, що згідно плану команди Порошенка «також має «відтягнути» голоси виборців».

«Це не є гідним українського Президента і політики загалом. Я звернулась до Порошенка публічно, що якщо він сильний чоловік – то має борись із своїм опонентом чесними засобами», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що відсутність нумерації кандидатів у Президенти у виборчому бюлетені, рішення щодо чого ухвалила напередодні ЦВК, також може призвести до спотворення результатів виборів. Попри все перераховане, політик висловила впевненість, що нова, чесна, демократична влада переможе, і «буде дбати про національні інтереси громадян, та підніме країну на ноги шляхом провадження системних змін».