_APM3050

Закликаю ВРУ зупинити «чорний продаж» ГТС

13:08 14.05.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала народних депутатів України підтримати законопроект фракції «Батьківщина» №8107, який забороняє фактичний «чорний продаж» газотранспортної системи України.

«Сьогодні у України забирають ГТС – про це знову промовчить парламент? Закликаю всіх лідерів фракцій спільно підписати закон і заборонити будь-які маніпуляції із українською ГТС», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Під час брифінгу парламентарій пояснила, що нині за спиною українців відбувається передача в управління української ГТС, вартість якої складає 300 млрд євро, і яка приносить до українського бюджету 3 млрд дол. щорічно, що є співставним із оборонним бюджетом України. На її переконання, до такої оборудки причетні українські високопосадовці.

«Цю систему планують передати в управління транснаціональним шахраям. Я переконана, що там президент має свою частку», – різко зауважила вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що фракція «Батьківщина» буде наполягати на ухваленні відповідного законопроекту, який забороняє втілювати у життя будь-які шахрайські схеми із українською ГТС.

«Ми спробуємо ухвалити закон про заборону передачі ГТС в управління, концесію або приватизацію – це стратегічна державна власність. І ми будемо наполягати, щоб в залі це проголосували», – наголосила народний депутат.