8676_0328

Закликаю залишатись людьми попри жорстку політичну конкуренцію…

13:17 12.04.2019

Вчора я подивилась «телефонні дебати» між чинним Президентом Петром Порошенком і кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським.

Те, що я побачила, як на мене, боляче ранить душу кожного українця. Тому що я побачила руйнацію статусу посади Президента та приниження української держави. І я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли.

Хочу звернутись до Петра Порошенка. Знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що Ви зробили частину добрих справ для нашої держави. І тому в цей тяжкий для вас час я просто раджу Вам не ставати частиною чужого шоу і тримати президентську планку. І як важко не було б, захистити статус посади Президента і держави.

Також я хочу звернутись до людини, яка, можливо, через декілька тижні вже зможе стати новим Президентом України – Володимира Зеленського. Якщо ви мрієте обійняти цю посаду – бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої. І не треба у боротьбі за право стати Президентом нищити честь і гордість президентського статусу.

Я думаю, що всім нам, навіть при такій важкій і загостреній конкуренції, слід просто спробувати залишатись людьми. Людьми, які мріють про щасливу і заможну Україну.

Я знаю, що у України все буде добре. Незалежно від того, як закінчаться ці вибори. Тому що ми всі з вами будемо про це дбати і служити цьому. Але давайте з честю вийдемо з цієї конкурентної і загостреної боротьби…

Хочу всім побажати, щоб це швидше завершилось, і ми всі перейшли до відродження України. І я також думаю, що наша команда також внесе свою частку у цей процес.

Юлія Тимошенко