_APM0248

Закон про нацбезпеку має стати основою для реальної безпеки держави

12:05 26.02.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» підтримає ухвалення такого закону про національну безпеку та оборону, який дозволить створити основу для реальної безпеки держави як в середині країни, так і в світі.

«Ми зобов’язані ухвалити закон про національну безпеку і оборону, де будуть всі без винятку складові, щоб підтримати країну у такий важкий момент, і створити фундаментальну основу для реальної безпеки держави як в середині країни, так і в світі», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Водночас політик додала, що сьогодні «у великих аналітичних і експертних колах» обговорюють стратегічний план щодо приведення в Україну миру, і до такої роботи активно долучились представники фракції «Батьківщина».

«Ми віримо, що мир в Україні буде встановлено, якщо вище керівництво держави захоче не заробляти на війні і крові, а захоче цей мир встановити. Я відповідально говорю: шлях до миру – існує», – додала вона.

Юлія Тимошенко у продовження також додала, що встановленню миру в Україні, зокрема, заважають корупційні оборудки, що здійснюються під керівництвом чинного президента України Петра Порошенка.

«Боляче те, що заступник держсекретаря США Джон Салліван, виступаючи у дипломатичній академії Міністерства закордонних справ, сказав, що крім зовнішнього фронту в Україні є внутрішній фронт, який є рівноцінним за рівнем загроз. Він мав на увазі корупцію в Україні», – обурено повідомила вона.

За словами парламентарія, корупція в нашій країні – це не просто фронт, це «ціла війна влади проти України».

«Корупція несе не меншу загрозу для національної безпеки, аніж війна, адже це руйнація економіки і соціальної галузі життя людей», – підсумувала Юлія Тимошенко.