Запрошуємо профспілки для вироблення плану якісних змін в країні

16:42 13.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко запросила представників профспілкових організацій України до об’єднання і спільного вироблення покрокового плану дій на базі «Нового курсу України» для виходу із стагнації кожної галузі життя країни.

«Наша національна мета полягає у тому, щоб були створені умови і правила життя так, щоб кожна людина в Україні від народження до останнього дня життя на 100% реалізувала свою місію і потенціал в гармонії із людством, природою, Творцем. Адже якщо ми не побудуємо таку систему, то не відбудемось як країна», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із Федерацією профспілок України, де зібрались представників 42-х профспілок, і які підтримали Соціальну доктрину «Нового курсу України».

_APM6573

Політик відзначила, що їхня зустріч проходить у Будинку профспілок – сакральному для українців місці, адже саме тут п’ять років тому українське суспільство задекларувало свій чіткий намір на курс докорінних змін і перетворень в країні, чого не виконала нинішня влада. А тому нині настав час для того, щоб врешті реалізувати запит суспільства на якісні зміни в країні.

«Новий курс України» розроблений командою провідних фахівців України. Він про те, як зробити Україну конкурентною в світі за всіма параметрами, і щоб сюди хотіли повернутися українці, і щоб не виїжджати із країни у майбутньому», – зазначила вона.

Політик додала, що саме Нова Конституція України демонтує кланово-олігархічну систему управління країною, і побудує «синергію між всіма гілками влади, профспілками, роботодавцями і громадянським суспільством».

«Це не буде факультативною співпрацею. А будуть імперативні, чіткі інструменти і механізми, які поєднають інтелектуальне, професійне середовище країни в управлінні країною. Профспілки будуть мати сильну позицію, і в Конституції України передбачено відповідний розділ щодо діяльності профспілок. І ми переконані, що після президентських виборів буде створено Конституанту представників різних галузей життя України, які візьмуть Конституцію і випишуть всі необхідні блоки таким чином, як це потрібно профспілкам», – завершила Юлія Тимошенко.