Завдання нового Президента – зробити Україну конкурентною та успішною

14:55 26.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що відразу після перемоги на президентських виборах через реалізацію «Нового курсу України» створить всі належні умови для життя людей, щоб таким чином утримати їх у власній країні, а Україну зробити конкурентною у світі країною.

«Або ми станемо конкурентами у світі за своїх людей, або через 5 років нам вже не наздогнати країни, які підуть на сотні років вперед», – сказала Юлія Тимошенко під час мітингу в Ужгороді.

_APX4482

Політик нагадала, що сьогодні економічно потужні країни змагаються за залучення інтелектуальних сил у власні країни, щоб спрямувати їх на відбудову їх національних економік. При цьому влада цих країн створює всі необхідні умови для життя таких людей: надають доступ до якісної і безоплатної освіти, належної системи медичного страхування і пенсійного забезпечення. В той час як Україна у міжнародному рейтингу боротьби за таланти посідає 129 місце із 157 країн, фактично втрачаючи інтелектуальний ресурс.

«Тому ключове завдання нового Президента – зробити Україну конкурентною, аби у нас хотіли жити люди. І ми маємо подумати, як зупинити виїзд наших українців і частково повернути тих, хто вже виїхав», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко наголосила, що мова іде не лише про підняття заробітної плати для населення, а про створення належної системи життя для громадян і повернення віри в успіх і майбутнє через проведення системних, ефективних і дієвих перетворень в країні.

«Сьогодні люди поїхали із України через те, що після Революції гідності у них зникли надія і віра у те, що все почне змінюватись… А я хочу повернути віру людям реальними справами і реальними досягненнями. Саме тому вибори Президента України – це вибір того, жити нам як незалежній, успішній і суверенній державі, чи ні», – завершила кандидат у Президенти.