rter

Завдання відповідальних політиків – служити країні, і ми закликаємо всіх до такої роботи

17:23 11.04.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що завдання всіх відповідальних державних діячів України полягає у тому, щоб не залежно від результатів президентських виборів докласти всіх можливих зусиль, щоб розбудувати сильну, успішну і по-справжньому європейську Україну. І команда «Батьківщина» готова долучитись до такої роботи через запропоновані положення «Нового курсу України».

«Вважаю, що завдання всіх відповідальних державних діячів в Україні, і в тому числі друзів нашої країни, полягає у тому, що не залежно від переможця на президентських виборах – всім засукати рукава і почати відповідально працювати, щоб Україна стала європейською, успішною і красивою державою», – сказала Юлія Тимошенко під час 12-го Київського безпекового форуму «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу».

Політик нагадала, що за ініціативи «Батьківщини» команда фахівців всіх провідних галузей життя країни напрацювала «Новий курс України», який передбачає здійснення низки вкрай необхідних змін і перетворень в житті країни, і відповідний документ став «стратегією, розробленою спеціально для України».

«І якщо ми відповідальні політики, то зобов’язані взяти все краще і найбільш реалістичне із програм кандидатів у Президенти, і зробити Україну нарешті щасливою. Я в цьому бачу в тому числі покликання нашої команди», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

На переконання парламентарія, також не залежно від переможця президентської виборчої кампанії, важливо не допустити, щоб «залишився чинний статус-кво управління країною». І тому команда «Батьківщини» готова єднатись навколо того, щоб перебудувати таку систему управління Україну.

«Не можна допустити того, щоб ми залишили глибоко корумповану систему управління країною, а людей – аутсайдерами життя власної країни, і не можна залишити подвійні стандарти облаштування нашого життя», – сказала Юлія Тимошенко і додала: «А тому наша команда буде із тими, хто служить країні насправді, а не лише фасадами і PR-кампаніями під час виборчих перегонів. І ми будемо із тими, хто не готовий сповідувати подвійних стандартів, хто має бачення України в ЄС і НАТО, і ми будемо із тими, хто щиро готовий об’єднатися після виборів Президента України і будувати абсолютно нові інституції, країну і нові правила життя».