Здійснимо глибинні перетворення для створення успішної України

20:15 23.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах здійснить системні зміни і перетворення, які дозволять повернути в Україну мир і окуповані території, надати людям право реального управління країною, а також зробити Україну успішною, заможною і конкурентною.

«Розроблений провідними фахівцями країни «Новий курс України» – це конкретні речі та чіткі терміни виконання. Якщо з першого дня після президентських виборів будемо виконувати цю програму, то ми матимемо славу, фінанси і людей, які, як птахи з усього світу, повернуться в Україну», – сказала Юлія Тимошенко під час мітингу у Рівному.

_APX2426

«Я хотіла б, щоб наші батьки не проводжали своїх дітей ані на фронт, ані жити в чужі країни. І я хочу, щоб ми стали щасливим народом, і ми будемо такими», – додала вона.

Політик пояснила, що «Новий курс України» у своїй структурі передбачає низку блоків: Нову народну Конституцію, Новий економічний курс, Нову стратегію миру і безпеки, Нову соціальну доктрину і Нову молодіжну політику, реалізація яких дозволить надати людям реальні повноваження і вплив на владу, економічне відродження країни, повернення стійкого миру і окупованих територій, належний соціальний захист і всі умови життя для молоді.

«У перші ж місяці після президентських виборів ми можемо відродити довіру людей і показати, що зміни почали здійснюватись в правильному напрямку, і що є надія, віра і шлях», – сказала вона.

Кандидат у Президенти пояснила, що для нового Президента важливо «закінчити життя мафії за рахунок України», а для цього буде «змінено прогнилу кланово-олігархічну систему управління країною через ухвалення нової Конституції на Всеукраїнському референдумі». Також будуть переглянуті пенсійна і медична реформа із запровадженням персоніфікованої системи пенсійного забезпечення і страхової медицини, а також будуть знижені ціни на газ як мінімум вдвічі.

«Зниження ціни на газ – це не просто першочергова дія, а невідкладний крок, який ми з вами зробимо. А це у свою чергу потягне зниження ціни на гарячу воду і опалення», – додала вона.

Юлія Тимошенко закликала українців Рівненщини бути мудрими і не піддаватись на брудні виборчі технології, які нині впроваджує команда чинного Президента Петра Порошенка.

«Я вірю у мудрість українців. І хочу вірити, що ми на такі трюки ловитись не будемо, адже від того, як пройдуть ці вибори залежить майбутнє України», – підсумувала Голова Партії ВО «Батьківщина».