Злочинні реформи влади – вбивчі для української нації

18:51 27.08.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що нинішня влада проводить недолугі і непрофесійні реформи, які не покращують соціально-економічного становища українців, а навпаки – направлені на здійснення корупційних оборудок, збагачення олігархів і українських високопосадовців, що у свою чергу значним чином погіршує добробут громадян України.

«Після Революції Гідності Національний банк України почав виконувати план, який не є українським і не працює на відродження країни. Перша «ядерна кнопка», яку вони натиснули – це збільшення втричі курсу гривні. Цьому не було підстав, і це була штучна операція», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з мешканцями міста Березне на Рівненщині.

За словами політика, відбулись руйнівні для економіки України наслідки, а саме: різке зменшення доходів людей, зменшення утричі у доларовому обчислені заробітних плат та пенсій, зростання цін та стрімка інфляція.

«Доведені до зубожіння люди перестали бути інвесторами економіки, що спричинило руйнацію малого та середнього підприємництва», – пояснила вона.

За словами парламентарія, політика уряду щодо збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення також завдала нищівного удару по кишеням українських громадян. Політик акцентувала, що тарифи є вагомим регулятором усіх економічних процесів у світі, і при цьому нині населення України змушене сплачувати незаконно встановлені завищені тарифи.

«Якщо вам ставлять тарифи більшими за вартість енергоносіїв – це вже податок від якого ви не можете ухилитися. Саме збільшенням тарифів корумпована влада продовжує забирати у людей доходи для життя і вбивати економіку», – сказала Юлія Тимошенко.

За словами Лідера Партії ВО «Батьківщина», сьогодні на корупційних оборудках із тарифами збагачуються олігархи і українські високопосадовці. Як приклад, політик навела ситуацію із збільшенням вартості електроенергії від оборудки «Роттердам+».

«Що таке «Роттердам+»? Влада вибрала площадку, де вугілля коштує найдорожче, і вставила у тариф на електроенергію найдорожчу вартість вугілля у світі. При цьому різниця у вартості вугілля пішла, зокрема, у кишеню президента Петра Порошенка», – пояснила парламентарій.

Саме тому, за словами Юлії Тимошенко, впровадження низки реформ нинішньої влади є «стратегією ліквідації української нації».

«У державі сьогодні – великі проблеми. І коли вам будуть говорити про «реформи» влади, то знайте, що вони насправді є – стратегією ліквідації української нації», – сказала політик.

За словами Лідера Партії ВО «Батьківщина», саме через впровадження злочинних реформ, нинішня влада має намір реалізувати програму зменшення кількості населення України. Через це влада не має наміру проводити всеукраїнський перепис населення.

«Рахувати немає кого: мільйони людей виїхали з України, мільйони – померли безстроково, бо влада здійснює стратегію ліквідації української нації», – підсумувала Юлія Тимошенко.