_APM3158

Злочини влади Порошенка повинні бути розслідувані новим Президентом

11:59 13.05.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала нового Президента України ініціювати створення Національної комісії із розслідування кримінальних корупційних злочинів старої влади, і запропонувала Верховній Раді України спільно долучитись до реалізації відповідної ініціативи.

«Я раджу новому Президенту України створити Національну комісію розслідування кримінальних корупційних злочинів старої влади, і зробити її наддержавним органом, щоб залучити всі сили України і негайно притягнути винних до відповідальності. Наша команда готова до конструктивної співпраці і закликаємо всіх інших», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, нині українці вимагають негайної відповідальності колишнього Президента Порошенка і його кримінального оточення, які руйнували країну 5 років, але розраховувати на нинішню правоохоронну систему є недоцільним. Крім того, парламентарій обурилась тим фактом, що ще чинна влада намагається протягнути корупційні рішення через парламент, що є неприпустимим.

«Знову порядок денний роботи Верховної Ради начинений лобістськими законопроектами, які в останній тиждень хочуть протягнути перед зміною президента України. Це – недопустимо», – обурилась вона і вкотре наголосила на необхідності розглянути вкрай важливі для суспільства рішення, як то законопроекти про ТСК, імпічмент Президенту, ухвалення нової виборчої системи.