Змінимо ситуацію в Україні спільно – слід об’єднатись заради цієї мети

18:04 12.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нинішнє вкрай плачевне соціально-економічне становище в Україні можна змінити, якщо українці об’єднаються заради проведення потрібних країні змін.

«Я багато років беззастережно вірю в те, що стан справ в Україні можна змінити. Слід об’єднувати інтелект нації і самостійно виробляти стратегії», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із колективом ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» у місті Дніпро, де політик перебуває із візитом.

За словами парламентарія, головним завданням має стати зміна нинішньої системи управління країною, а це значить – необхідно розробити і ухвалити нову Конституцію України, яка реально надасть права українцям на управління країною.

«Сьогодні понад 100 науковців займаються розробкою Нової Конституції України, яка буде презентована ще до початку виборчої кампанії. Крім того, 19 жовтня збирається велика команда економістів, фінансистів, підприємців, асоціацій, які будуть думати над тим, як вдосконалити Новий економічний курс, щоб після перезавантаження влади ми мали покрокову дорожню карту наших дій», – наголосила парламентарій.

вапв

Політик уточнила, що Новий економічний курс включає в себе низку важливих напрямків, як то зміна податкової системи, проведення реального імпортозаміщення, створення правильної системи кредитування і системи доходів людей.

«Це все має стати невід’ємною частиною розвитку економіки», – наголосила вона.

«Вірю, що з’явиться шанс, і ми будемо змінювати не обличчя, а реально оберемо шлях, який влаштує українців і зміни в країні дійсно відбудуться», – підсумувала Юлія Тимошенко.