ICTV_002

Змінити систему управління і дати людям інструменти впливу на владу – це моя місія

01:00 26.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що зміна системи управління країною дозволить надати кожному громадянину реальні права для впливу на владу, а також притягнути високопосадових осіб до відповідальності у разі порушення ними закону.

«Для існуючої скомпрометованої системи влади в Україні не працює макіяж, косметика чи тюнінг. Нам потрібно усвідомити, що слід побудувати нову систему влади, яка може бути створена лише новою Конституцією України за волею народу», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV і нагадала, що фракція «Батьківщина» підтримала у парламенті створення антикорупційних органів, але, на жаль, «стара прогнила система накрила їх своїм тілом і адаптувала під старі прогнилі корупційні цілі».

Саме тому, на переконання кандидата у Президенти, слід дати народу право «зміни всю систему влади так, щоб наше життя не залежало від прізвищ», а будувалось «на принципах балансів, противаг, правильної системи контролю і відповідальності».

«Імунітету не буде ні у кого: ані у Президента, ані у суддів, ані у народних депутатів, ані у «силовиків». І вся система влади буде налаштована так, що закон не зможе не працювати. Нам слід прийняти ту систему управління країною, де кожен буде рівним перед законом. В цьому я бачу свою ціль і місію приходу до влади», – завершила Юлія Тимошенко.